ЧОРНА П'ЯТНИЦЯ! Знижка 35% на бестселлери з 24/11 по 01.12
Детальніше

Rucu Cucu OG Fem

Все про товар
Характеристики
В наявності
Виробник: SeedStockers Superior
Знайшли дешевше?
17 €
Характеристики: (Дивитись усі)
Тип
Фотоперіодні
Генотип
Переважно Сатіва
Період цвітіння
7-8 тижнів
Урожай
Гігантський
Рівень ТГК
Надвисокий (до 30%)
Досвід гровера
Середній
Опис

Преміальний сорт конопель Rucu Cucu OG з'явився в результаті ексклюзивної співпраці між Seedstockers та відомим аргентинським репером Homer el Mero Mero, старим другом Seedstockers, який дуже любить високоякісний канабіс. Тому команда професійних селекціонерів Seedstockers вирішила створити унікальний сорт, дотримуючись ознак смаку та ефекту, яким надає перевагу Ель Меро Меро. І результат застав усіх зненацька! Після 5 поколінь селекції ми знайшли ідеальний фенотип, який став легендарним Rucu Cucu OG. 


Цей високоякісний сорт був створений шляхом схрещування спеціального черенка Tangie, відібраного за його інтенсивний мандариновий аромат і високу врожайність, з оригінальним клоном OG Kush зі США. У результаті вийшло щось неймовірне, що точно не залишиться непоміченим. Ви попереджені! 


Інтенсивний мандариновий аромат, смак являє собою суміш між солодким/цитрусовим від Tangie і паливним/деревнимв від OG Kush. Рівень ТГК неймовірно високий (при правильному вирощуванні він може сягати 30% ТГК). Стафф вийшов потужний, до чого і прагнув наш друг Homer el Mero Mero, пройшовши весь процес селекції від початку до кінця. Під час нещодавнього візиту до Барселони в нього була можливість спробувати кінцевий результат після тривалого процесу відбору, і після всього однієї затяжки він сказав: "Це, блет, Rucu Rucu OG!". 


Рослина енергійна, міцна, легка у вирощуванні, для цвітіння потрібно всього 8 тижнів. При вирощуванні в приміщенні рекомендуємо уважно стежити за вашими дівчатками на 3-му і 4-му тижні цвітіння, оскільки вони схильні періодично витягуватися, особливо при використанні натрієвих ламп. Добре реагує на різні методи вирощування, такі як SCROG (рекомендується), SOG, топпінг і FIM. 


Під час цвітіння запах Rucu Cucu OG може бути інтенсивним, тому рекомендуємо використовувати хороший вугільний фільтр. Щоб краще насолодитися ароматом і смаком, ми рекомендуємо вирощувати в ґрунті (по можливості органічному). Вирощування у відкритому ґрунті приносить величезне задоволення, оскільки рослина дуже добре росте у різних умовах, стійка до цвілі та високих температур. Урожайність величезна, готова приблизно в останній тиждень вересня або перший тиждень жовтня (Північна півкуля). 


Ми неймовірно пишаємося тим, що створили цю легенду, справжній Rucu Cucu OG! Спробуйте його і переконайтеся самі. Гарантуємо, що ви не будете розчаровані.


Характеристики
Характеристики сорта
Тип
Фотоперіодні
Генотип
Переважно Сатіва
Період цвітіння
7-8 тижнів
Урожай
Гігантський
Рівень ТГК
Надвисокий (до 30%)
Досвід гровера
Середній
Cмак
Кислий, Фруктовий
Генетика
Генетика
Tangie x OG Kush
Категорія
Superior
Доставка по Україні:
• Нова Пошта (75грн)
• УкрПошта (55грн)

Забрати офлайн в Києві:
• Magaz 420 (м.Золоті Ворота)
• Magaz 420 (м.Контрактова Площа)
Не зберігаємо ваші реквізити оплати та доставки
Даруємо насіння та сувеніри з кожним замовленням
Rucu Cucu OG Fem
17 €
Рекомендовані статті